צביעת בניינים

בארצנו בעלת האקלים הים תיכוני הבעייתי, מבנים רבים נזקקים לשיפוץ וצביעה מחודשת מדי כמה שנים. בעלי נכסים מבינים כיום יותר מתמיד שנראות הבניין מבחוץ חשובה וקריטית מאוד ולכן משקיעים זמן ומשאבים בצביעת בניינים. צביעת בניינים משפרת את מראה הבניין תוך שעות אחדות ותורמת לערכו ולשוויו. כל בעל נכס יודע שבניין צבוע ומשופץ הוא בניין שדירותיו ימכרו מהר יותר ומשרדיו יושכרו מהר יותר ולכן צביעת בניינים היא הכרחית. חשוב לשים לב שצביעת הבניינים תתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי שיבצע את צביעת הבניינים בצורה הטובה ביותר.

כיצד מתבצעת צביעת בניינים?

צביעת בניינים נעשית על ידי צוות מקצועי אשר בודק את השטח לפני תחילת העבודה. לפני שמתחילים בצביעת הבניין, בודקים שהבטון והטיח אינם רטובים, במידה והם רטובים יש להמתין עד ייבוש מלא. בשלב השני בצביעת בניינים מטפלים בכל סדק וקלף הנראים לעין בכדי שתוצאת צביעת הבניינים תהיה המקצועית והאסתטית ביותר. לאחר מכן מנקים ומקלפים את הצבע הקודם ומתחילים בצביעת הבניין בצבעו החדש.

צביעת בניינים בגובה

בצביעת בניינים גבוהים ישנו צורך בצוות מיומן אשר יוכל לבצע את צביעת הבניינים בצורה הבטוחה ביותר. בבניינים גבוהים במיוחד בעלי עשרות קומות משתמשים בחבלי סנפלינג מיוחדים אשר מחוברים לעובדים ובעזרתם ניתן לנוע מקומה לקומה ולבצע את צביעת הבניינים ביעילות. מכיוון שמדובר בגובה רב ובשיטת עבודה שדורשת מקצועיות וניסיון, חשוב לדאוג שצביעת הבניינים תתבצע על ידי חברה המוסמכת לכך. אנו במרום סנפלינג בע"מ מתחייבים לעמוד בתקני הבטיחות ומתחייבים לצוות שהוסמך לבצע עבודות סנפלינג וצביעת בניינים בגובה.

מתי כדאי לבצע צביעת בניינים?

ניתן לשפץ ולצבוע את הבניין בכל עת שתחפצו בכך. בעלי נכסים רבים מזמינים צביעת בניינים בתקופות האביב, לפני חג הפסח, במטרה להתחדש ולשדרג את נראות הבניין. בנוסף ישנן פניות רבות לצביעת בניינים לפני מכירות של נכסים או מיד לאחר קנייתם.  אנו במרום סנפלינג בע"מ ממליצים לא להמתין עד לאירועים מיוחדים בשביל לבצע צביעת בניינים אלא לדאוג לצביעת הבניין כל כמה שנים. בניין צבוע ואסתטי הוא בניין בעל ערך רב יותר, מראה נקי יותר ומשדר יוקרה ואלגנטיות.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!