הרחקת יונים

יונים מרבות להופיע באזורי מגורים כתוצאה מתנאי מחייה נוחים עבורן. היונים מהוות מטרד עבור תושבי הבניינים והדירות מכיוון שהן יוצרות הרבה רעש, מותירות אחריהן לכלוך והפרשות ומתרבות במהירות. בנוסף, הלכלוך שהיונים משאירות עלול לסכן את בני האדם השוכנים בדירה ולהעביר מחלות שונות ומדבקות אשר מצריכות ריפוי ושימוש בתרופות אנטיביוטיות. המצב הנ"ל מוביל לצורך בהרחקת יונים. הרחקת יונים מתבצעת בשיטות מקצועיות ועל ידי צוות מיומן בכדי שנוכל לבצע את הרחקת היונים מבלי לפגוע בהן.

שיטות להרחקת יונים

ישנן שיטות שונות להרחקת יונים. ניתן להרחיק יונים באמצעות הצבת דוקרנים במקומות הקינון שלהם. הדוקרנים מונעים מהיונים לעמוד במקום הקינון, מכריחים אותם לעזוב ולחפש מקומות קינון חדשים ובכך עוזרים להרחקת יונים. יש לציין שדוקרנים אלו אינם פוגעים ביונים באופן משמעותי אלא רק גורמים להן לאי נוחות ולצורך בחיפוש מקום אחר להשתקע בו.

שיטה נוספת להרחקת יונים היא באמצעות הצבת רשתות נגד יונים אשר מונעות מהן באופן פיזי להגיע לדירה ולמקומות הקינון שלהם. הרחקת יונים בשיטה זו יעילה ואינה פוגעת ביונים עצמן אלא רק עוזרת לייעל את הרחקת היונים.

הרחקת יונים בבניינים גבוהים

יונים משתקעות בבניינים שונים, הן בבנייני דירות והן בבנייני משרדים גבוהים. הרחקת יונים בגובה היא מסוכנת יותר ומסובכת יותר ולכן חשוב לדאוג לצוות מקצועי שיבצע את הרחקת היונים בגובה בצורה הטובה ביותר. הרחקת יונים בגובה מתבצעת באותן שיטות שצוינו להלן אך נדרשות טכניקות שונות בשביל להגיע לקומות הגבוהות. אנו במרום סנפלינג בע"מ בעלי ידע רב בטיפוס והגעה לגבהים ומבצעים את הרחקת היונים בגובה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.

למה לבצע הרחקת יונים?

אם גם אתם סובלים מקינון של יונים בדירה שלכם, מרעשים בלתי פוסקים של יונים ומלכלוך ולשלשת שהיונים משאירות אחריהן הפתרון הנכון עבורכם ביותר הוא לבצע הרחקת יונים מקצועית ויעילה. אנו בטוחים שנוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר בנושא הרחקת היונים ונבצע עבורכם את הרחקת היונים המקצועית ביותר באופן מידי ובטווח הארוך.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!