צביעת קירות חיצוניים

לא פעם אנו רואים איך פגעי מזג האוויר הבלאי הטבעי  או קרבת הבניין לאיזור חוף הים, גורמים לבניין להראות ישן יותר בהרבה שנים מגילו האמיתי. כדי לשפר את מראהו החיצוני של הבניין ישנם כמה דברים שניתן לעשות ,במידה והבניין לא מחופה בשיש ולא בטיח, אנו יכולים לצבוע אותו מחדש וכך ניתן יהיה לראות שיפור משמעותי במראה הבניין  כמו כן ניתן יהיה לעלות על בעיות במידה וישנן כאלה ולתקן אותן בזמן אמת ע"י הצוות של חברת מרום סנפלינג בע"מ ללא צורך להזעיק צוות נוסף. צביעת הקירות החיצוניים מחדשת את מראה הבניין ונותנת הרגשה מעולה לשוהים בו הן אם זה למטרת עבודה והן אם זה למטרת מגורים .

צביעת קירות חיצוניים בגובה

ישנן שיטות שונות לצביעת הבניין , אחת מהן היא צביעה קירות חיצוניים בסנפלינג ,השיטה יעילה יותר מצביעת הקירות ע"י התקנת ציוד נלווה בכך שהיא חוסכת זמן ועלויות ללקוח.

צביעה קירות חיצוניים ע"י צוות שעובד בעזרת סנפלינג תיקח סביר להניח חצי מזמן העבודה בשיטות השונות.הרי מה שנדרש לצוות הוא חבלי הסנפלינג שלו והמיומנות המעולה שיש לעובדים של חברת מרום סנפלינג בע"מ.

החומרים שאיתם עובדת חברת מרום סנפלינג בע"מ עמידים לאורך זמן ומספקים שקט לאורך שנים לאחר צביעת הקירות החיצוניים , כמו כן ניתן להוסיף עבודות נוספות במידה ובזמן הצביעה צפות ועולות בעיות שונות ומגוונות וצריך לבצע עבודות נוספות הצוות מיומן לבצע עבודות בנוסף לצביעת הקירות החיצוניים ללא צורך להביא צוות נוסף על מנת לבצע את העבודה .

הציוד של חברת מרום סנפלינג בע"מ נבדק ועומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים על מנת לבצע עבודות בגובה וביניהן צביעת קירות חיצוניים.

חברת מרום סנפלינג בע"מ

החברה בעלת מוניטין של שנים בתחום עבודות בגובה. בנוף לצביעת קירות חיצוניים החברה מבצעת עבודות מגוונות כמו :איטום קירות, ניקוי חלונות,חיזוק אריחי שיש, שיפוץ בניינים,איטום תפרים חיזוק שיש בניין ועוד עבודות מגוונות.

העבודות מבוצעות בעזרת ציוד חדיש ובטוח ובעזרת צוות עובדים המיומן לבצע כל עבודה המפורטת לעיל.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!