איטום בסנפלינג

הבנייה בימינו

הבנייה מאז שחר ההיסטוריה עברה תהפוכות רבות הן מבחינת החומרים מהם בונים והן מבחינת צורת הבנייה, אם בעבר היו שטחים רבים לנצל ואוכלוסיה לא רבה שיכולה לנצל שטחים אלו ולכן ראינו בנייה של בתים צמודי קרקע המשתרעים על דונמים רבים אך בקושי לגובה ,אז היום אנו יכולים לראות פחות שטחים שניתן לנצל אותם לבנייה וגידול מהיר ורב של אוכלוסיה ברחבי העולם . התוצאה של שינוי בדפוסי וחומרי הבנייה היא שירותים רבים להם לא נזקקנו בעבר ואנו זקוקים להם היום, למשל איטום מבנים הוא שירות שהיום כל בניין חדש או ישן זקוק לו וכמובן העובדה שהבניינים הן החדשים והן הישנים בנויים היום לרוב לגובה וגובה רב, אנו רואים יותר ויותר שימוש באיטום בסנפלינג שזהו שירות יעיל מהיר ואיכותי לעומת שיטות עבודה אחרות .

למה בכלל צריך איטום

איטום בכלל ואיטום בסנפלינג בפרט הוא לא עניין של מותרות בימינו אנו. צורות בנייה שונות מצריכות תחזוקה שונה ותמידית של בנייני מגורי ובניייני משרדים . אנו יכולים לראות לדוגמא שיטת בנייה של לוחות טרומיים , הבניין כולו בנוי מלוחות גדולים אשר ביניהם ישנם רווחים, כמו כן אנו יכולים לראות בנייני משרדים  גבוהים במיוחד שזקוקים לאיטום בסנפלינג מסיבות שונות ומגוונות , אם זה צורת הבנייה ואם זה חומרי הבנייה,. איטום בסנפלינג היום הוא איטום הכרחי ומאוד יעיל מבחינת עלויות וחומרי עבודה. הצוות שעושה איטום בסנפלינג לא נזקק לציוד נלווה מלבד ציוד הסנפלינג דבר שמקצר זמני עבודה ומיייעל את העבודה .

היתרונות של איטום בסנפלינג

עבודות כמו איטום בסנפלינג ועבודות נוספות בסנפלינג הן תוצאה של הבנייה לגובה בשנים האחרונות. ככל שהבנייה עולה יותר לגובה כך קשה יותר לעבוד בשיטה אחרת ,העבודה נהיית מסורבלת מבחינת הכנת הבניין לאיטום או לכל עבודה הנדרשת בבניינים גבוהים כיוון שהציו הנדרש הוא רב וזמן פריסת הציוד רב לא פחות.איטום בסנפלינג מאפשר הגעה זריזה לשטח אל אנשי מקצוע , ציוד מתוחזק היטב מאפשר עבודה יעילה זריזה ובטיחותית.

פריסת הציוד לא גוזלת זמן כיוון שציוד איטום בסנפלינג כולל חבלי סנפלינג ,צוות מקצועי ומיומן וחומרי עבודה הנדרשים לאיטום עצמו. איטום בסנפלינג חוסך עלויות ללקוח שעבורו מבוצעות עבודות האיטום, כמו כן איטום בסנפלינג חוסך זמני עבודה וטרחה רבה.