שיקום מבנים

למראה החיצוני של בניינים שונים ישנה חשיבות גבוהה לערכו ולשוויו של הבניין. למבנה ישן אשר נראה מוזנח ורעוע ייקח זמן רב להימכר ובנוסף המבנה ישדר הזנחה וחוסר רצינות של בעל הנכס. לעומת זאת, מבנה משוקם, גם אם הוא ישן מבחינת גילו, ישדר יוקרה, השקעה ורצינות. בעקבות כך בעלי נכסים רבים, בעלי משרדים ודיירים משקיעים מזמנם וכספם בשיקום מבנים ישנים. שיקום מבנים משפר פלאות את נראות המבנה ומשרה תחושה נעימה יותר אצל דייריו ועובדיו.

למה לבצע שיקום מבנים?

בניינים רבים אשר גילם עולה על 15 שנה מתחילים להראות סימני התיישנות. הקירות מתקלפים, הבניינים מתפוררים ומעבר למראה הלא אסתטי זה עלול להוביל לתקריות בטיחות קריטיות. במקרים מסוימים, מרפסת או חלקים מבניין פשוט קרסו מפאת גילו ובגלל שלא התבצע שיקום מבנים בזמן. בכדי שנמנע מצבים מסוכנים אלו חשוב לבצע שיקום מבנים בזמן. שיקום מבנים מתבצע על ידי צוות מיומן אשר מכיר את העבודה לאורכה ולרוחבה ובעל ניסיון עשיר בשיקום מבנים ישנים.

באילו מקרים ניתן לבצע שיקום מבנים?

שיקום מבנים ניתן לבצע בכל בניין ובכל נכס ישן אשר זקוק לשיקום. חברה מקצועית אשר יודעת לבצע שיקום מבנים בצורה הנכונה והיעילה ביותר תוכל לטפל בכל נזק ובכל התיישנות בבניין אשר זקוקים לשיקום. בעזרת שיקום מבנים ניתן להעניק לכל בניין ישן ורעוע מראה חדש ומשופר תוך זמן קצר ובהשקעה מינימלית.

בתחום שיקום המבנים ניתן לבצע ריענון קל למבנה כאשר מדובר בשיקום בסיסי כגון צביעה, סיוד וקיבוע, וניתן גם לבצע שיקום מבנים יסודי ומאסיבי הכולל תוספות בנייה, הריסה של אזורים ישנים ובעייתיים ואף שיקום כללי שמשנה את כל המעטפת החיצונית והפנימית של הבניין. 

שיקום מבנים בגובה

בניינים רבים הנבנים לגובה רב דורשים אף הם שיקום חיצוני. שיקום מבנים בגובה הוא הכרחי וחשוב במיוחד מכיוון שבניינים גבוהים בולטים במיוחד בקו האופק של העיר וכל פגם אסתטי עלול להוריד מערכו של הבניין. לפיכך, תחום שיקום המבנים בגובה התפתח מאוד בשנים האחרונות. שיקום מבנים בגובה מתבצע בשיטות שונות, השיטה היעילה ביותר היא באמצעות חבלי סנפלינג מיוחדים המחוברים לעובדים. העובד נע בעזרת החבלים מקומה לקומה ויכול לבצע את שיקום המבנים בצורה הטובה ביותר. יש לשים לב לבטיחות הצוות ולבטיחות אנשי הבניין בעת ביצוע שיקום המבנים בגובה ולכן אנו במרום סנפלינג בע"מ מתחייבים לבצע את שיקום המבנים בצורה הבטוחה ביותר שעומדת בתקני הבטיחות השונים.

מתי לבצע שיקום מבנים?

פעמים רבות לקוחות מבקשים לבצע שיקום מבנים רק בעת אירוע מיוחד כגון מכירה של נכס או התקרבות של חג או מועד. אנו במרום סנפלינג בע"מ ממליצים לא לחכות לאירוע זה או אחר כאשר מדובר בשיקום מבנים אלא לשים לב לצרכים השונים של הבניין ושל עובדי ודיירי הבניין. בניין ישן אשר מתפורר ומסכן את יושביו דורש שיקום בזריזות ואסור לדחות זאת. בנוסף, שיקום מבנים בזמן מוזיל את עלויות שיקום המבנה מכיוון שניגשים בכל עת לבעיה קטנה אחרת ולא משקמים בבת אחת בעיות ופגמים רבים.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!