איטום מבנים

הלחות הגבוהה מצד אחד, היובש מאידך ובנוסף הגשמים הרבים בחורף הינם גורמים אקלימיים אשר פוגעים בנראות ובתחזוקה של בניינים שונים. הגשם לדוגמה עלול לחדור מבעד לקירות ולהרטיב את כל חלקי הבית. במקום לפזר דליים במקומות הבעייתיים ברחבי הבית, ניתן להזמין שירות איטום מבנים מקצועי ולהיפטר מבעיית הרטיבות לתמיד!

מדוע נוצרות הבעיות אשר מצריכות איטום מבנים?

כאמור, איטום מבנים פותר בעיות תחזוקתיות שונות. בעיות אלו נוצרות הן בגלל האקלים הים תיכוני הבעייתי והן בשל סיבות נוספות. למשל, שיטות הבניה הטרומיות בבניינים רבי קומות שנבנו בעשרים שנה האחרונות, בהם הקירות נבנים בנפרד וללא אטימה בחלקו הפנימי של הקיר, מובילות לא פעם לחדירה של הגשמים דרך הקירות ודורשות איטום מבנים בדיעבד.

בנוסף, בבתים פרטיים, או בבניינים ישנים במיוחד, נוצרים סדקים וחורים במעטפת החיצונית של הבניין ובעקבות כך עוברים מי הגשמים דרך הבטון אל תוך הבית ומצריכים איטום מבנים.

כיצד מבצעים איטום מבנים?

איטום מבנים מתבצע בכמה שלבים. בתחילת תהליך איטום המבנים, בודקים את אזורי הרטיבות בתוך הבניין, את הקירות החיצוניים המקבילים לאזורים אלו ואת יתר הקירות החיצוניים במבנה. לאחר מכן מבצעים את איטום המבנים בכל קיר חיצוני בשיטה המתאימה לו. נקבים בקירות שיש ממלאים בחומרים המתאימים לשם כך ואילו קירות המחופים בצבע עוברים קודם כל שיקום וסגירת חורים וסדקים. במהלך איטום המבנים אוטמים כמובן גם אזורים בעייתיים נוספים כגון חורי מזגנים ישנים, חורי תריסים ומסגרות של חלונות.

למה לבצע איטום מבנים?

כאמור, איטום מבנים פותר בעיות של אי נוחות, כגון חדירה של גשמים אל תוך הבניינים והדירות. אך מעבר לאי הנוחות הכרוכה בכך, בעיות אקלימיות אלו מהוות גם גורם סכנה הפוגע בבטיחות של דיירי ועובדי הבניין. קירות שגשמים נוזלים דרכם, מים ברחבי הבניין וסדקים גדולים ובעייתיים מהווים סכנות של ממש וחשוב לפתור אותן באמצעות איטום מבנים מקצועי. איטום מבנים המתבצע על ידי צוות מיומן ישמור הן על נראות הבניין שלכם והן על הבטיחות של כל המעורבים בדבר. אנו במרום סנפלינג בע"מ שמים דגש מיוחד על כל תקני הבטיחות השונים ומבטיחים לבצע את איטום המבנים בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!