איטום קירות

קיימים שני סוגי קירות חיצוניים נפוצים ,קיר סופג וקיר אטום. התגובה לרטיבות של שני הסוגים היא שונה לחלוטין .קיר אטום תקין אינו סופג רטיבות ולחות ואם כבר חדרה לחות לקיר מסוג זה הרי היא לא יוצאת החוצה אלא נשמרת בתוך הקיר לעומת זאת סוג הקירות הנוף בארץ הוא הקיר הסופג הקיר בנוי מבלוקים או לבנים ובזכות הבניה הנקבובית הלחות והמים המצטברים בפנים בסופו של דבר נוזלים החוצה. כאן בעצם יש מקום לטפל בבעיה זו בעזרת איטום קירות.

איטום קירות בגובה

הצפיפןת במדינה הקטנה שלנו מאלצת אותנו לבנות לגובה. רוב הבניה היום היא של רבי קומות.

איטום קיר יכול להתבצע בבניין גבוה אך ורק בגובה,הווה אומר שצריך צוות מאוד מקצועי ומיומן שיכול לבצע איטום קיר בעזרת הציוד החדיש ביותר והבטוח ביותר על מנת לעשות את העבודה כמה שיותר מהירה ויעילה.

הציוד והצוות באיטום קירות

מרום סנפלינג בע"מ מגייסת צוותים המתמחים בעבודות שונות ומגוונות , החברה דואגת למקצע צוות ספציפי לכל עבודה על מנת שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר. איטום קירות בגובה דורש מיומנות ומקצועיות לצד מכשור מתקדם ובטוח מאוד שאותו מספקת החברה לפי דרישות העבודה של הלקוח.

צמצום זמן העבודה

כאשר מדובר על איטום קירות בגובה ישנן כמה שיטות עבודה,אחת מהן היא הצבת פיגומים לאורך הבניין עליו מבוצעת העבודה השניה היא איטום קירות בעזרת סנפלינג. חברת מרום סנפלינג בע"מ מבצעת את איטום הקירות בעזרת עובדים מקצועיים המסוגלים בזכות הציוד החדיש לבצע את העבודה בצורה היעילה והמהירה ביותר ללא בזבוז זמן מיותר על הצבת מכשור תוך לאיטום הקירות.

למה דווקא אנחנו?

חברת מרום סנפלינג בע"מ בעלת מוניטין רב בתחומים מגוונים ,ביניהם איטום קירות.

העבודה מבוצעת בזמן קצר בצורה יעילה ביותר ,ע"י צוות המתמקצע בתחום ספציפי אותו הוא עושה כמו למשל איטום הקירות עליו מדובר.

הציוד עומד בכל תווי התקן הדרושים,בכל תנאי הבטיחות הדרושים ואנשי המקצוע מוכשרים ע"י החברה לעסוק בכל תחום בו הם עוסקים.

עבודות נוספות של חברת מרום סנפלינג בע"מ

אנו תמיד דואגים להישאר מעודכנים לגבי דרישות הלקוח ההולכות ומתפתחות עם הזמן בהתאם לבניה ולשינויים שונים על פני כדור הארץ.

נכון להיום ישנה בניה לגובה ולכן החברה עוסקת בעבודות מגוונות בתחום כמו למשל :איטום קירות,איטום סדקים,ניקוי חלונות בגובה , חיזוק שיש בניין ,חיזוק אריחי שיש , צביעת קירות חיצוניים ועוד עבודות גובה מגוונות.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!