איטום תפרים

איטום תפרים מתבצע במבנים החל משלב תכנונם,תפקידו של התפר הנו להפריד בין חלקי הבניין ולאפשר את תנועת ההתפשטות וההתכווצות בין חלקיו ללא העברת לחצים ועומסים ביניהם. תפקידו לכוון את מיקום היווצרות הסדקים במבנה אשר נגרמים עקב התכווצות או התפשטות הבטון כתוצאה מהבדלי הטמפרטורה וכתוצאה מתהליך התקשותו של הבטון לאחר יציקתו. התפר מאפשר התכווצות והתפשטות חופשית בין חלקי המבנה ועל ידי כך מונע את היווצרותם של סדקים במקומות אקראיים ובלתי מתוכננים.

משום שתפרי ההתפשטות נתונים תמיד תחת תנאי תזוזה (התכווצות או התפשטות) יש צורך לאטום אותם באמצעות חומרי אטימה גמישים אשר יעמדו בתנודות אלו וישמרו על גמישותם למשך שנים ארוכות.

למה צריך איטום תפרים?

אלפי מקרים של כשל בתפרי התפשטות המצריכים איטום תפרים,נגרמים כתוצאה מאיטום חובבני ע"י קבלנים ומבצעים שונים אשר מניחים שעליהם "למלא" את התפר ,ללא הבנה על אופן תפקודו.

כאשר ישנה תזוזה של התכווצות או התפשטות של הבטון כתוצאה מחום או קור וחומר האיטום אינו מתאים ואיכותי כאן אנחנו נכנסים לתמונה ,חברת מרום סנפלינג בע"מ יכולה לעשות איטום תפרים שלא בוצעו כהלכה לתקן את הנזק ולתת ללקוח שקט של שנים קדימה .חברת מרום סנפלינג עושה איטום תפרים בעזרת חומרים המתאימים ותואמים לעבודה זו,כמו כן העבודה מתבצעת בעזרת חבלי סנפלינג ואינה דורשת התקנת ציוד נלווה חוץ מחבלי הסנפלינג עצמם. הציוד של החברה נבדק ועומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים על מנת לבצע עבודת איטום תפרים בגובה.

הצוות מיומן ומשתמש בחומרים האיכותיים ביותר לביצוע איטום התפרים על מנת שהלקוח לא יאלץ לבצע שוב את העבודה בשנים הקרובות לאחר הביצוע.

חברת מרום סנפלינג בע"מ

החברה מתחמה בעבודה שונות ומגוונות כגון : איטום תפרים, צביעת קירות חיצוניים , ניקוי חלונות בסנפלינג, חיזוק אריחי שיש, חיזוק שיש בניין ועוד. ניתו להתרשם ממגוון העבודות המבוצעות על ידינו לשביעות רצון לקוחותינו, מאיכות הציוד של החברה ומצוות העובדים המיומן.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!