חיזוק אבני שיש

חיפוי הבניינים עבר כמה גלגולים לאורך הדנים החל מהצבע הרגיל ,המשיך בטיח ולאחר מכן נכנסה השיטה של חיפוי באבני שיש ונשארה השיטה הפופולרית בימינו.

אבני השיש מגיעים בגדלים שונים ומשווים לבניין מראה עכשוי  "צעיר " ורענן יותר.

על מנת לשמר מראה זה לאורך שנים יש צורך לבצע חיזוק של אבני שיש. 

למה בכלל צריך חיזוק ?

אבני השיש אמנם מגנות על הבניין אבל כדי להגן על אבני השיש צריך לבצע חיזוק של אבני שיש,

האבנים סופגות את פגעי מזג האוויר והטבע במקום הבניין עצמו,כמו כן לא תמיד הדבקתן מלכתחילה מתבצעת בעזרת החומרים הכי איכותיים ולכן תמיד יש התרופפות של האבנים. במידה ולא נבצע חיזוק של אבני השיש ישנו סיכוי טוב שהאבנים יתחילו ליפול ,מלבד הנזק שזה יעשה למראה הבניין בוא נחשוב על הנזק שחלילה עלול לקרות לעובר אורח בעקבות זה.

אז איך בדיוק עושים זאת?

על מנת לבצע חיזוק של אבני שיש ,ישנו צורך בחומרים איכותיים מאוד כדי שהחיזוק יחזיק מעמד לאורך זמן, חברת מרום סנפלינג בע"מ משתמשת בחומרים איכותיים ביותר ,כמו גם בציוד הסנפלינג החדיש ביותר בתחום, הצוות של החברה מיומן לעבוד בגבהים ,הצוות עובר הכשרות על בסיס קבוע ומתאים את עצמו לדרישות התקופה והלקוח. העבודות מתבצעות ללא צורך בפריסת ציוד מסובך מלבד ציוד הסנפלינג עצמו ,השימוש בחומרים האיכותיים והציוד החדיש מאפשרים ביצוע עבודה בזמן הכי קצר ובצורה הכי יעילה כיוון שאין סרבול של ציוד להתקנה וכיוון שהצוות מיומן בתחומו.

למה דווקא אנחנו?

חברת מרום סנפלינג מתמחה מלבד בחיזוק אבני שיש בתחומים נוספים ומגוונים , החברה עומדת בסטנדטים מאוד גבוהים של ציוד מקצועי ובטיחותי העומד בתווי התקן הנדרשים.

הצוות עובר הכשרות באופן שוטף,העבודה מתבצעת בהתאם לתנאי השטח ולפי דרישת הלקוח.

חברת מרום סנפלינג בע"מ

ניתן להיכנס להתרשם ממגוון העבודות המבוצעות על ידינו כמו: איטום תפרים, איטום קירות, ניקוי חלונות חיצוניים, צביעת קירות חיצוניים, חיזוק שיש בניין ועוד .

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!