חיזוק אריחי שיש

לאורך ההסטוריה של הבנייה בישראל עברה מעטפת הבניין כמה שינויים - מתקופת הטיח, דרך תקופת ה"שפריץ", ציפוי הגרנולית והפסיפס. בשני העשורים אחרונים תופסים אריחי השיש והאבן מקום של כבוד בבנייה הישראלית. במקור התפתחה "אופנת החיפוי" ככזו המשווה לבניין בטון מראה של בניין עשוי אבן. מאז התפתח השוק והתעצם והוא כולל היצע עצום של אריחי שיש בגדלים ובעוביים שונים - מציפוי האבן הירושלמית, המפאר את בתי ירושלים, חיפוי  אריחי השיש בגווני הבז', הנפוצים כציפוי לבנייני משרדים ועוד

למה צריך לחזק את אריחי השיש?

שיטת החיפוי הנפוצה ביותר בארץ היא השיטה "הרטובה", בשיטה זו מחוברים אריחי השיש בשני אופנים לדפנות הקירות החיצוניים של הבניין: האריחים מעוגנים באמצעות חוטי ברזל מגלוונים לרשת מתכת מגלוונת המוצמדת לקיר הבניין. בנוסף, מודבק האריח לקיר באמצעות חומרי מליטה וטיט, המיועדים להדבקת האריח. השיטה אינה דורשת רק שימוש בחומרים הנכונים, אלא גם טיפול מיומן בתהליך ההדבקה. הרצון לחסוך בעלויות מוביל לכך שהקבלנים משתמשים במתכת לא מגולוונת .הדבר גורם לזה שהמתכת מחלידה לאחר כמה חורפים אריחי השיש משתחררים ונושרים,אי לכך ישנו צורך לחזק את אריחי השיש כל כמה זמן על מנת למנוע נפילות ואסונות.

חיזוק אריחי השיש בסנפלינג

היתרון הבולט בחיזוק אריחי השיש בשיטת הסנפלינג הוא שאין צורך להתקין שום ציוד נלווה ,הדבר חוסך עלויות וזמן מיותר במיוחד לאור העובדה שהטיפול באריחי שיש אמור להיות מיידי על מנת למנוע נפילה וחלילה פגיעה בעוברי אורח. צוות העובדים של מרום סנפלינג בע"מ יכול להגיע ולטפל מיידית בבעיה ללא צורך בהתעסקות בציוד ,כל שנדרש לצוות הוא חבלי הסנפלינג והמיומנות של הצוות.

 

למה מרום סנפלינג בע"מ?

הצוות שמחזק את אריחי השיש מקצועי בתחומו,הציוד חדיש ומותאם לדרישות הלקוח ועומד בתקני הבטיחות ,הן לצוות המצבע את החיזוק והן לאנשים שבסביבה. העבודה מתבצעת במהירות והיעילות המירביים ,על מנת לחזק את אריחי השיש טרם נפילתם עוד בשלב ההתרופפות שלהם,דבר שיכול למנוע אסון עתידי .

הצוות יכול לבצע את העבודה ללא בזבוז זמן על התקנת ציוד נוסף מלבד חבלי הסנפלינג.הצוות מיומן וממוקצע בתחום.

עבודות נוספות של חברת מרום סנפלינג בע"מ

ניתן להתרשם באתרנו מעבודות נוספות שאנו מבצעים בתחומים מגוונים כגון: הרחקת יונים, ניקוי חלונות, צביעת קירות חיצוניים, שיפוץ בניינים ועוד.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!