חיזוק אריחים בגבהים

אחת משיטות החיפוי הפופולריות לבניינים בימינו היא שיטת האריחים, השיטה משווה לבניין מראה יותר מכובד ויפה ואמורה לשמור על מראה זה לאורך זמן, האריחים מגיעים בגדלים שונים ומגוונים, כיוון שישנו בלאי טבעי כתוצאה מפגעי מזג האוויר או מרצון של הקבלן המבצע לחסוך בעלויות החומרים המשמשים להדבקת אריחים אלו ,ישנו צורך לבצע חיזוק אריחים באופן שוטף כל כמה זמן על מנת למנוע נזק לאריחים או אפילו חמור מזה נפילה של אריחים אלו.

חיזוק אריחים בגבהים כיצד זה מתבצע בפועל?

האריחים כמובן פזורים לאורך ולגובה בבניינים ,לכן השיטה לחזק אותם כמובן היא עבודה בגובה , חברת מרום סנפלינג בע"מ מציעה את הפיתרון המושלם שחוסך בעלויות של ציוד נלווה ,החברה מציעה חיזוק אריחים בסנפלינג.

חיזוק אריחים בגבהים מחייב ציוד חדיש ובטיחותי וצוות מיומן מאוד שאותו חברת מרום סנפלינג בע"מ מספקת לביצוע עבודות מסוג זה בדיוק ועבודות נוספות בגבהים.

אנשי הצוות מגיעים ופורסים את הציוד תוך דקות ספורות כיוון שאין צורך להתקין אותו באופן מיוחד ומסורבל ,העבודה מתבצעת בהתאם לתנאי השטח שיש בבניין,כמובן שהחומרים שאיתם אנו עובדים הם באיכות הגבוהה ביותר ולכן חיזוק האריחים יחזיק שנים קדימה.

היתרון המשמעותי של חיזוק אריחים בגבהים הוא כמובן הציוד והצוות של חברת מרום סנפלינג בע"מ. הציוד חוסך זמן יקר  ועליות של התקנת ציוד מסורבל על מנת לבצע חיזוק אריחים בגבהים והשימוש בחומרים האיכותיים והטובים לחיזוק אריחים בגבהים מספק שקט נפשי כמה שנים קדימה.

הצוות מיומן לעבוד בעבודות מגוונות בגובה ביניהן כמובן חיזוק אריחים בגבהים

חברת מרום סנפלינג בע"מ

הנכם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו על מנת להתרשם מהעבודות שלנו  כגון : איטום תפרים, ניקוי חלונות חיצוניים,צביעת קירות חיצוניים,שיפוץ בניינים , איטום קירות ועוד, מהציוד שלנו ומצוות העובדים המקצועי שלנו. כמו כן ניתן לקרוא את האני מאמין של החברה להתרשם מחוות דעת הלקוחות שלנו וליצור עמנו קשר בנוגע לכל שאלה או לגבי הצעת מחיר.

החברה עובדת בפריסה ארצית ומבצעת עבודות בהתאם לדרישת הלקוח ,תוך כדי עמידה בתנאי הבטיחות הנוקשים ביותר עם הצוות המקצועי ביותר והחומרים האיכותיים ביותר שיש בשוק לביצוע העבודות המפורטות באתר.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!