חיזוק אריחים בבניין

רוב הבניינים בני ימינו מרוצפים באריחים לצורך קבלת מראה אחיד ונקי. אריחים אלו עלולים להתרופף עם הזמן, להישבר ואף להתנתק וליפול. מראה האריחים הרופפים, השבורים או החסרים הוא מראה שפוגע בצורה האסתטית של הבניין, מוזיל את עלות דירות הבניין בעת חתימת חוזי שכירות ומכירה ואף מסכן את העוברים והשבים מתחת לבניין. הדבר מצריך חיזוק אריחים בבניין. חיזוק אריחים בבניין מתבצע בדרך כלל על אריחי שיש ואבן אך ניתן לחזק גם אריחים שונים מאלו.

כיצד מתבצע חיזוק אריחים בבניין?

חיזוק אריחים בבניין מתבצע בשיטות שונות, הנפוצה והיעילה ביותר היא באמצעות שימוש בברגים מיוחדים העשויים מנירוסטה אל חלד אשר מקבעים את האריח לקיר ובכך תורמים לחיזוק האריחים בבניין. ראשי הברגים מוסתרים בצורה אסתטית בכדי שחיזוק האריחים בבניין יבוצע בשיטה הנקייה, הטובה והמדויקת ביותר.

חיזוק אריחים בבניין גבוה

בניינים רבים נבנים לגובה. הבניינים מתנשאים לעשרות קומות ולוכדים את עיני האזרחים, התיירים ושאר העוברים ברחוב. בבניינים גבוהים ומרשימים חיזוק אריחים בבניין הוא חשוב במיוחד כיוון שבניינים אלו משדרים עוצמה ואלגנטיות וחייבים להיות מתוחזקים תמיד. בבניינים גבוהים קשה במיוחד להגיע לאריחים בקומות הגבוהות הנישאות אל על אך אנו במרום סנפלינג בע"מ ממהוקצעים בלהגיע לקומות הגבוהות ביותר ולבצע בהן חיזוק אריחים בבניין. בעזרת חבלי סנפלינג מיוחדים הצוות המיומן שלנו יגיע לכל קומה שתצטרכו ויבצע בה חיזוק אריחים בבניין שלכם.

שמירה על בטיחות בעת חיזוק אריחים בבניין

בעת חיזוק אריחים בבניין בכלל וחיזוק אריחים בבניין גבוה בפרט, ישנו סיכון ממשי וחשוב לשמור על בטיחות הצוות ובטיחות האנשים בסביבה. הגעה לקומות הגבוהות בעת חיזוק האריחים בבניין נעשית בשיטות שונות, היעילה והנפוצה ביותר היא באמצעות חבלי סנפלינג עמידים ובטיחותיים. אנו במרום סנפלינג בע"מ דואגים לעמוד בכל תקני הבטיחות הנדרשים לצורך חיזוק אריחים בבניין ומספקים את העבודה הטובה והבטוחה ביותר. חיזוק אריחים בבניין מעולם לא היה מהיר יותר, בטוח יותר ואסתטי יותר!

כדי לשמוע פרטים נוספים על חיזוק אריחים בבניין - צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!