חיזוק שיש בניין

 צורתו החיצונית של הבניין עברה שינויים רבים בהיסטוריה של הבניה, אחת הצורות המקובלות היום לחיפוי בניין היא חיפוי בשיש . החיפוי מתבצע על ידי אבני שיש בגדלים שונים ומגוונים.

למה בעצם צריך לחזק את אריחי שיש הבניין ?

כתוצאה מבלאי טבעי ,פגעי מזג האוויר או רצון של הקבלן או הגורם המבצע לחסוך בעלויות החומרים ,אריחי השיש נדרשים לחיזוק מדי פעם על מנת לשמר את הבטיחות ולמנוע נפילה שלהם.

היתרון בחיזוק שיש בניין

היתרון הבולט בחיזוק שיש בניין הוא שאין צורך להחליפו בשיש  חדש עקב תחזוקה לקויה וחוסר טיפול בזמן , שלא לדבר על בטיחות של עוברי אורח .  תחזוקה נכונה של אריחי שיש היא חיזוק שיש בניין , הדבר אמור להתבצע באופן שוטף על מנת למנוע התרופפות או חלילה נפילה.כמו כן ביצוע של חיזוק שיש בניין תוביל ישירות לשימור אריחי השיש ותוריד משמעותית את הסיכוי לנפילה והריסה של האריחים.

למה חיזוק שיש בניין בסנפלינג?

ישנן כמה שיטות לחיזוק שיש בניין ,אחת מהן היא עבודה בשיטת הסנפלינג.חברת מרום סנפלינג בע"מ מתמחה בעבודה בגובה בעזרת ציוד הסנפלינג האיכותי והבטיחותי שלה, דבר החוסך עלויות וזמן יקר כיוון שאין צורך בהתקנת ציוד נלווה מעבר לציוד הסנפלינג שאיתו מגיעים עובדי החברה על מנת לעשות את חיזוק שיש הבניין.

החומרים בהם משתמשת החברה עומדים בכל תווי התקן הנדרשים על מנת לבצע את חיזוק שיש הבניין.

העבודה מתבצעת בצורה יעילה ומאוד מהירה יחסית לחיזוק שיש בניין בשיטות אחרות ושונות משיטת הסנפלינג.

חברת מרום סנפלינג בע"מ

תוכלו להתרשם באתר מעבודות מגוונות ונוספות שלנו, בנוסף לחיזוק שיש בניין אנו מבצעים עבודות כמו: איטום תפרים, ניקוי חלונות בסנפלינג, צביעת קירות חיצוניים, שיפוץ בניינים, חיזוק אריחי שיש ועוד. ניתן להתרשם מאיכות החומרים , מצוות העובדים המיומן ולקוחות העובדים איתנו באופן שוטף.

הצוות שלנו ישמח לתת לכם הצעות מחיר לעבודות המגוונות שאנו עושים,

אז צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!