ניקוי חלונות חיצוניים

הבניה במדינת ישראל עברה שינוי משמעותי לאור הרצון לנצל שטח אדמה קטן יותר לצורך בניה גדולה יותר,לכן רוב הבניה בארץ היום היא לגובה .

בהתאם לבניה לגובה נדרשים שינויים בטיפול ותחזוקה של בניינים אלו.

הדרישה הנפוצה ביותר היא ניקוי חלונות חיצוניים , מזג האוויר במדינת ישראל מגוון וטומן בחובו לא מעט הפתעות זיהום אוויר בעקבות סופות חול ,לחות מוגברת בעקבות הקרבה לים וגורמים נוספים ,גורמים אלו ונוספים מעלים את הדרישה לניקוי החלונות החיצוניים של הבניינים לעתים תכופות על מנת להשוות לבניין מראה מכובד ונקי ולתת למקום העבודה או המגורים אווירה נעימה ונקייה לשהות בה.

חברת מרום סנפלינג מודעת לצורך בניקוי חלונות חיצוניים ולכן מתאימה את הציוד והצוות לעבודות מסוג זה לפי דרישת הלקוח ע"י צמצום זמן העבודה בזכות הציוד והצוות המקצועי והמיומן ביותר.

ניקוי חלונות חיצוניים בגובה

ניקוי חלונות חיצוניים יכול להתבצע בכמה דרכים אחת מהן היא ניקוי חלונות חיצוניים בסנפלינג.

חברת מרום סנפלינג בע"מ מכשירה צוות עובדים מקצועי ומיומן בביצוע עבודות מגוונות בגובה בעזרת חבלי סנפלינג כציוד נלווה ויחיד על מנת לחסוך עלויות וזמן.

ניקוי חלונות חיצוניים בסנפלינג מבוצע על הצד הטוב ביותר תוך כדי היכולת להגיע לכל נקודה ונקודה בחלון החיצוני כיוון שהצוות עובד מול החלון ולא בצורה אחרת.

הציוד חדיש ומותאם לעבודה בטוחה יעילה ומהירה ללא צורך בציוד נלווה חוץ מחבלי סנפלינג.

הצוות מוכשר לביצוע העבודה בצורה היעילה ביותר ולשביעות רצון הלקוחות של חברת מרום סנפלינג בע"מ.

הציוד והצוות של חברת מרום סנפלינג בע"מ

הציוד של חברת מרום סנפלינג בע"מ עומד בכל דרישות הבטיחות לעבודה בגובה ,כמו כן אנשי בטיחות בחברה בודקים את הציוד לפני ביצוע כל עבודה .

הצוות עובר הכשרה בהתאם לסוג העבודה הנדרשת.כל צוות מתחמה בסוג העבודה המסוים שמבקש הלקוח.

עבודות נוספות של חברת מרום סנפלינג בע"מ

תוכלו להתרשם באתרנו ממגוון העבודות המבוצעות באמצעותנו כמו למשל: איטום חלונות, ניקוי חלונות בגובה, שיפוץ מבנים, צביעה חיצונית ועוד.

צלצלו כבר עכשיו למספר 03-3720667 ונשמח לעמוד לשירותכם!